Kurs Instruktora Pilates Praca na matach I i II stopień z dofinansowaniem BBPilates school

Dodaj do ulubionych

Miło nam Państwa poinformować że nasza szkoła organizuje dodatkowe kursy na Instruktora Pilates w stopniu rozszerzonym współfinansowane przez PilatesECI. Jak wynika z naszego doświadczenia kursy objęte dotacją  cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, miejsca na wcześniejsze terminy rozeszły się szybko dlatego warto zarezerwować sobie miejsce wcześniej.

O zakwalifikowaniu na kurs decyduje przede wszystkim kolejność przesłania zgłoszenia na kurs (nie wymagamy zaświadczeń z UP) oraz przedpłata potwierdzająca uczestnictwo w wybranym terminie szkolenia. 

Ile wynosi całkowity koszt kursu na Instruktora Pilates?

Koszt Kursu na Instruktora Pilates I i II stopień wynosi 5900zł, po uwzględnieniu dotacji dla każdego uczestnika szkolenia całkowity koszt kursu to 1390 zł. Dofinansowanie obejmuje wszystkich zakwalifikowanych na kurs. Szkoła nie wymaga dodatkowych zaświadczeń. Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

 

Kurs na Instruktora Pilates - Co nas wyróżnia program BB Pilates school?

 Program szkolenia jak i wysoki poziom wiedzy zdobytej na kursie: Instruktor Pilates - Praca na matach I i II stopień (Profil "CORE" - ćwiczenia w grupach zwiększonego ryzyka) stawia naszą szkołę w ścisłej światowej czołówce. Już wkrótce w Londynie zostaną otwarte Studia Pilates, gdzie wszyscy instruktorzy będą prowadzić zajęcia według programu przygotowanego przez BBPilates school. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie.

Uczymy zdrowo!

Siedzący tryb życia a co za tym idzie kompensacje jakie zachodzą w naszym Ciele wymagają odpowiednio przygotowanego treningu. Szacuje się że do roku 2020, choroby związane z siedzącym trybem życia,(  tu należy podkreślić co 4 zwolnienie lekarskie w Polsce jest związane z problemami kręgosłupa) będą normą. Tak więc indywidualna ocena klienta i dobrze poprowadzony trening to umiejętność którą powinien dysponować każdy profesjonalny instruktor. Tego właśnie w pierwszej kolejności nauczysz się na Kursie Instruktor Pilates - Praca na matach I i II stopień (Profil "CORE" - ćwiczenia w grupach zwiększonego ryzyka).

Co 2 osoba witająca na naszym szkoleniu wymaga fachowej i wnikliwej analizy dotyczącej dysfunkcji aparatu ruchu. I tu podkreślamy znaczenie prawidłowo przeprowadzonego treningu. Nasi absolwenci wiedzą jak wybrać otrzymane na szkoleniu odpowiednie narzędzia (ćwiczenia) ustalając ich kolejność i progresję w czasie treningów aby móc pomóc swoim klientom, a nie im zaszkodzić.

Dla kogo przygotowaliśmy nasze szkolenie?

Program szkolenia jest bardzo intensywny, jednak to nie wyklucza osób które zaczynają od podstaw i nie mają kwalifikacji o profilu medycznym czy spotowym. Bardzo duże doświadczenie wykładowców pozwala w prosty zrozumiały sposób przedstawić nawet te najtrudniejsze zagadnienia. Szkoła cieszy się  bardzo dobrymi opiniami  instruktorów fitness i fizjoterapeutów. Opinie znajdą Państwo na naszym Facebooku.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony www.stylnazdrowie.pl na stronie fitness znaleźć można wiele ciekawych artykułów i publikacji autorstwa nauczyciela prowadzącego mgr Anny Ścisłowskiej oraz mgr Katarzyny Kołodko absolwenta BBPilates

Tylko w naszej szkole możesz otrzymć równolegle na jednym szkoleniu Certyfikat TRENER PERSONALNY - SPECJALIZACJA CORE

Wybrani uczestnicy kursu na Instruktora Pilates I i II stopień objętego dofinansowaniem,  mogą ubiegać się o dodatkowy Certyfikat - Trener Personalny specjalizacja"Core" warunkiem otrzymania certyfikatu jest przystąpienie i zaliczenie dodatkowego egzaminu. 

Szczegółowy program całego  szkolenia znajdą Państwo na naszej  stronie www.bbpilatesschool.pl

Terminy szkoleń z dofinansowaniem:

 ZAPISY

11-16 Styczeń - 6 dni

15-20 Styczeń - 6 dni 

 

Więcej informacji otrzymają Państwo pod numerem 796-207-748 pon - pt 9 - 17

mail: pilateseci@gmail.com

Nocleg

Na czas szkolenia zapewniamy bezpłatny nocleg

Nasza Szkoła

www.bbpilatesschool.pl

 

  artykuł sponsorowany

Autor: Stylnazdrowie.pl

Redakcja poleca
comments powered by Disqus

Powrót ↑