Kurs Pilates "Core"(Trening Medyczny) z Dofinansowaniem EFS BBPilates school 

Dodaj do ulubionych

Kurs Pilates Praca na matach I i II stopień z dofinansowaniem BBPilates school 

Miło nam Państwa poinformować że nasza szkoła organizuje dodatkowe kursy na Instruktora Pilates w stopniu rozszerzonym z Dofinansowaniem EFS. . Jak wynika z naszego doświadczenia kursy objęte dotacją  cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, miejsca na wcześniejsze terminy rozeszły się szybko dlatego warto zarezerwować sobie miejsce wcześniej.

O zakwalifikowaniu na kurs decyduje przede wszystkim kolejność przesłania zgłoszenia na kurs (nie wymagamy zaświadczeń z UP) oraz przedpłata potwierdzająca uczestnictwo w wybranym terminie szkolenia. 

Ile wynosi całkowity koszt kursu na Instruktora Pilates?

Koszt Kursu na Instruktora Pilates I i II stopień (8 dni) wynosi 5600 zł, po uwzględnieniu dotacji dla każdego uczestnika szkolenia całkowity koszt kursu wyniesie 1190 zł. Dofinansowanie obejmuje wszystkich zakwalifikowanych na kurs. Szkoła nie wymaga dodatkowych zaświadczeń. Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

Kurs Pilates Core - Co nas wyróżnia?

Jeśli jesteś gotów na to by pomagać innym. Chcesz wziąć odpowiedzialność za swoich przyszłych klientów pogłębiając swoją wiedzę ukierunkowaną na pracę w grupach zwiększonego ryzyka, to nasze szkolenie jest odpowiedzią na Twoje wysokie wymagania.

Najnowsze opinie naszych absolwentów

Zuzanna Kasprzyk absolwent BBPilates School

Przede wszytskim chciałam Pani bardzo podziękować za kurs - miałam niesamowite szczęście, że trafiłam właśnie do Pani. Kurs usystematyzował moją wiedzę, potwierdził wiele z moich intuicji, ale przede wszytskim dał dużo konkretnych, życiowych informacji. Jestem pełna podziwu nie tylko dla profesjonalizmu, z jakim podchodzi Pani do kursantów ale również ścieżki, którą Pani przeszła, ogromnego doświadczenia i zrozumienia pracy z ludźmi. Przekazuje Pani wiedzę w sposób jasny i bardzo praktyczny, ale to wiedza (niestety!) wciąż mało popularna, zarówno wśród tancerzy, trenerów jak i fizjoterapeutów - jak dotąd nie spotkałam nikogo, kto świadomie zwracałby szczególną uwagę np na poziom napięcia gorsetu głębokiego. Dlatego tym bardziej dziękuję, bo to szkolenie było dla mnie jednym z najważniejszych warsztatów, a wiedza, którą od Pani otrzymałam będzie bazą mojej praktyki - jako instruktor, tancerz, nauczyciel tańca. Chciałam docenić również świetnie przygotowany konspekt, plan i całą atmosferę szkolenia.

Anna Jarkowska absolwent BBPilates School

Kurs z Metody Pilates u Pani Ani jest bardzo intensywny. Profesjonalizm, świetne podejście do uczestników czynią z tego kursu naprawdę wartościowe narzędzie do wgłębiania się w idee Metody, sama metoda nauczania jest rewelacyjna - najpierw człowiek ma burze w głowie (mnóstwo informacji jeśli chodzi o ćwiczenia, technikę i kolejność wykonywania, uwag dot. stosowania ćwiczeń u osób zdrowych, z problemami kręgosłupach u kobiet po porodzie) ale na koniec następuje moment rozjaśnienia gdy wszystkie informacje przekazane przez Panią Anię składają się w jedną całość :) i tu widać jak cały kurs jest dokładnie przemyślany i zbudowany by kursant wychodząc z niego czuł pełną satysfakcję, moim zdaniem kurs jest wart każdej ceny :). Gorąco polecam, moim zdaniem nie ma lepszego kursu na rynku.Anna Jarkowska

Uczymy zdrowo!

Siedzący tryb życia a co za tym idzie kompensacje jakie zachodzą w naszym Ciele wymagają odpowiednio przygotowanego treningu. Szacuje się że do roku 2017, choroby związane z siedzącym trybem życia,(  tu należy podkreślić co 4 zwolnienie lekarskie w Polsce jest związane z problemami kręgosłupa) będą normą. Tak więc indywidualna ocena klienta i dobrze poprowadzony trening to umiejętność którą powinien dysponować każdy profesjonalny instruktor. Tego właśnie w pierwszej kolejności nauczysz się na Kursie Instruktor Pilates - Praca na matach I i II stopień (Profil "CORE" - ćwiczenia w grupach zwiększonego ryzyka).

Co 2 osoba witająca na naszym szkoleniu wymaga fachowej i wnikliwej analizy dotyczącej dysfunkcji aparatu ruchu. I tu podkreślamy znaczenie prawidłowo przeprowadzonego treningu. Nasi absolwenci wiedzą jak wybrać otrzymane na szkoleniu odpowiednie narzędzia (ćwiczenia) ustalając ich kolejność i progresję w czasie treningów aby móc pomóc swoim klientom, a nie im zaszkodzić.

Dla kogo przygotowaliśmy nasze szkolenie?

Program szkolenia jest bardzo intensywny, jednak to nie wyklucza osób które zaczynają od podstaw i nie mają kwalifikacji o profilu medycznym czy spotowym. Bardzo duże doświadczenie wykładowców pozwala w prosty zrozumiały sposób przedstawić nawet te najtrudniejsze zagadnienia. Szkoła cieszy się  bardzo dobrymi opiniami  instruktorów fitness i fizjoterapeutów. 

Tylko w naszej szkole możesz otrzymć równolegle na jednym szkoleniu Certyfikat TRENER PERSONALNY - SPECJALIZACJA CORE

Wybrani uczestnicy kursu na Instruktora Pilates I i II stopień objętego dofinansowaniem,  mogą ubiegać się o dodatkowy Certyfikat - Trener Personalny specjalizacja"Core" warunkiem otrzymania certyfikatu jest przystąpienie i zaliczenie dodatkowego egzaminu. 

TERMIN SZKOLENIA 15-22 WRZESIEŃ (8 dni)

NASZA STRONA WWW.BBPILATESSCHOOL.PL

Więcej informacji otrzymają Państwo pod numerem 796-207-748 pon - pt 9 - 17

mail: biuro@bbpilates.pl

To ostatni moment jeśli nie masz doswiadczenia aby zapisać się na nasze szkolenie od podstaw!

Od 2018 roku zmieniają się warunki przyjęcia na Kurs Pilates Core (trening medyczny). Przyjmujemy wyłącznie:osoby posiadające kwalifikacje zawodowe o profilu medycznym i sportowym

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA KURS

Autor: Stylnazdrowie.pl

Redakcja poleca
comments powered by Disqus

Powrót ↑