Ostatnie 20 miejsc na kurs Dr Stuarta M. McGill'a! w specjalnej cenie!

Dodaj do ulubionych

Szkolenie Dr Stuarta M. McGill'a jest bez wątpienia jednym z przełomowych na rynku Polskim, ale dla czego?
 
Nazwisko Dr Stuarta M. McGill'a nie jest znane na rynku Polskim choć sama zastanawiam się dla czego?
 
Kiedy 8 lat temu rozpoczęłam cykl szkoleń dotyczących stabilizacji czy popularniej nazywanych Core okazało się że dużo osób miało bardzo duże zamieszanie w rozumieniu czym jest stabilizacja. Wiele szkoleń w Polsce opiera się na badaniach Dr Stuarta M. McGill'a i nie raz cena szkolenia jest astronomiczna, oscyluje między 5tys-10 tys złotych a to co otrzymujemy jest tylko wycinkiem całości. Brak usystematyzowania informacji często otwiera drogę do błednej interpretacji.
Moje podsumowanie opiera się oczywiście na rozmowach z absolwentami szkoły a jest ich blisko 800.
 
Dr Stuart M. McGill jest ekspertem światowej klasy jednak do tej pory żadna jego książka nie doczekała się wydania Polskiego? Pytam dla czego? Myślę że sami Państwo odpowiedzą sobie na to pytanie.
 
Choć jak sam twierdzi zrobił już bardzo wiele to wiele pozostaje do zrobienia. 240 publikacji uznanych przez środowiska naukowe, kilkanaście podręczników prestiżowe nagrody - Dr. Stuart McGill to nazwisko które mówi samo za siebie.
 
Dr Stuart M. McGill jako nieliczny badacz naszego kręgosłupa jest również praktykantem nie stawia suchych tez. Opracowuje programy terapeutyczne dla najbardziej wymagających pacjentów z problemami kręgosłupa oraz specjalistyczne treningi dla sportowców
 
Zainwestuj w siebie
 
Umiejętność "sprzedaży siebie" w świecie gdzie konkurencja przybrała przygniatające rozmiary wydaje się czasem nie do przeskoczenia, zatem jak wyróżnić się w tłumie?
Nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Uczestnictwo w cyklu szkoleń przygotowanych przez Dr Stuarta M. McGill'a pozwoli Państwu pozostawić konkurencję daleko w tyle.
 
 
Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?
Kurs ma formę zamkniętą. Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla:
 
Fizjoterapeutów, terapeutów manualnych, osteopatów, chiropraktyków, masażystów, nauczycieli różnych form ruchu np. jogi, pilates, instruktorów ruchowych i trenerów oraz lekarzy zajmujących się leczeniem narządu ruchu.
 
 
 
Na obecną chwilę pozostało już tylko 20 miejsc w specjalnej cenie 2290zł. Stała cena szkolenia wynosi 3100zł
 
Zapraszam Państwa do odwiedzenia strony i zapoznaniem się ze szczegółami szkolenia.
 
W razie pytań służę pomocą
kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00
796-207-748
 
Pozdrawiam Serdecznie
dyrektor PilatesECI

Autor: Anna Ścisłowska

Redakcja poleca
comments powered by Disqus

Powrót ↑