Sekret doskonałego zdrowia? Ekstrakt z nasion pomidora!

Dodaj do ulubionych

Aby poprawić krążenie należy zadbać o zdrowy przepływ krwi. Zaburzenia zdrowego przepływu krwi (prawidłowe krążenie) wpływają negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy takie jakie jak: zimne ręce, nogi , drętwienie, obrzęki, migreny, senność, zmęczenie czy ogólne osłabienie organizmu ten artykuł jest przeznaczony własnie dla ciebie! Musisz wiedzieć że najgroźniejszą konsekwencją związaną z nieprawidłowym krążeniem krwi jest zawał serca bądź udar. Bardzo modne i często nadużywane leki na bazie aspiryny są bardzo chętnie polecane przez lekarzy jako swoista profilaktyka przed skutkami chorób wywołanych nieprawidłowym krążeniem, okazuje się że, istnieje naturalny lek uzdrawiający krew. Dlaczego lekarze go nie polecają swoim pacjentom???. W naszym artykule najnowsze doniesienia ze świata nauki które potwierdzają działanie opatentowanego związku (wyciąg z nasion pomidorów) o nazwie Fruitflow!

 

 Ekstrakt z nasion pomidora uzdrawia krew

Naturalna substancja chemiczna o konsystencji żelu odkryta przez brytyjskich uczonych w nasionach pomidora określana jest kluczem do długiego i zdrowego życia.

Żel ten przeciwdziała powstawaniu zakrzepów krwi. Jest on także uznawany za naturalną alternatywę dla aspiryny.

Został on odkryty przez naukowców analizujących korzyści stosowania diety śródziemnomorskiej.

Substancję chemiczną opatentowano pod nazwą Fruitflow. Jest ona w chwili obecnej stosowana przez producenta soków naturalnych. W planach jest także jej dodanie do płatków śniadaniowych oraz innych, wysoce korzystnych dla naszego zdrowia produktów spożywczych.  

Eksperci ds. zdrowia Unii Europejskiej potwierdzili, iż ekstrakt z nasion pomidora zauważalnie poprawia przepływ krwi. Wydali oni także producentowi zezwolenie na umieszczanie informacji takiej treści na opakowaniach oferowanych przez niego soków.  

Fruitflow odkryty został w roku 1999 przez profesora Asima Dutta-Roya z Uniwersytetu Rowett w Aberdeen.

Jest on pozyskiwany z nasion pomidora. Testy naukowe dowiodły, iż substancja umożliwia utrzymanie właściwego krążenia krwi oraz przeciwdziała powstawaniu zakrzepów.  

Zarówno Fruitflow jak i aspiryna zmieniają charakterystykę płytek krwi. U osób zdrowych są one całkowicie gładkie, jednakże zapalenia żył będące skutkiem palenia tytoniu, wysokiego poziomu cholesterolu czy przedłużającego się stresu powodują, że ich struktura staje się bardziej chropowata. To z kolei sprawia, że przywierają one do siebie tworząc zakrzepy.

Aspiryna blokuje jeden procesów powodujących rzeczony problem zdrowotny. Produkt Fruitflow wpływa na strukturę płytek krwi nieco mniej inwazyjnie – w dalszym ciągu zmniejszając jednakże ryzyko formowania się zakrzepów.

W obecnych czasach wiele milionów osób starszych przyjmuje regularnie niewielkie ilości aspiryny, głównie celem poprawy krążenia.  

Przyzwyczajenie takie może prowadzić do niepożądanych skutków ubocznych. Najczęściej wymienianymi są krwawienie z przewodu pokarmowego oraz wrzody. Profesor Dutta-Roy powiedział: „Na chwilę obecną nie zidentyfikowano jakichkolwiek skutków ubocznych stosowania Fruitflow.'

Testy kliniczne pozwoliły na ustalenie, iż poprawę krążenia krwi zauważyć można po trzech godzinach od momentu spożycia Fruitflow, natomiast efekty jego stosowania utrzymują się przez 18 godzin. Czyni to opisywaną substancję idealnym suplementem codziennej diety.

Bezbarwny oraz bezwonny żel będący bohaterem dzisiejszego artykułu pozyskiwany jest z nasion pomidora. Dodanie go do posiłku lub napoju nie zmienia jego właściwości.

Substancja jest obecnie dodawana do Sirco, stuprocentowo czystego soku owocowego dostępnego w sklepie Waitrose oraz niektórych sklepach ze zdrową żywnością. W Polsce jest dostępny lek pod nazwą ZAAX

Autor: Stylnazdrowie.pl

Redakcja poleca
comments powered by Disqus

Powrót ↑