Pilates po porodzie

Kiedy w twoim życiu pojawia się dziecko, a ty czujesz się wypompowana z energii nie czekaj na cud, już dziś zacznij pracę nad swoim ciałem. To właściwy moment na powrót do formy sprzed ciąży. Ćwiczenia po porodzie muszą uwzględniać zmiany jakie zaszły w Twoim ciele, w przeciwnym razie obciążysz kręgosłup, a Twój brzuch nie będzie już wyglądać tak dobrze jak przed ciążą. Pilates po Porodzie należy do serii specjalistycznych zestawów ćwiczeń, przygotowanych specjalnie z myślą o Tobie. Perfekcyjne ciało, płaski brzuch, smukłe uda, kto by tego nie chciał? Dzięki opatentowanej technice ćwiczeń Pilates Core Pro, osiągniesz wytyczony cel, a różnicę poczujesz już po pierwszym treningu! Największą zaletą jest pomoc dobrego nauczyciela. Twoją przewodniczką będzie Anna Ścisłowska, certyfikowany nauczyciel Pilates, współzałożyciel najlepszej polskiej szkoły, Body Balanced Pilates school. Pilates po Porodzie to 4 zestawy ćwiczeń, z których każdy zawiera 12 tygodniowy program treningowy dostosowany do Twojej wyjściowej aktywności fizycznej. Do zestawów ćwiczeń Pilates zostało dołączone specjalistyczne szkolenie, które wprowadzi Cię szczegółowo w technikę.

Wprowadzenie - 36 min

Zestaw 1 - 85 min + Stretching

Zestaw 2 - 90 min + Stretching

Zestaw 3 - 85 min + Stretching

Zestaw 4 - 80 min + StretchingTWÓJ PLAN TRENINGÓW

Przed rozpoczęciem ćwiczeń zapoznaj się z dodatkowym programem Pilates Video Online "WPROWADZENIE". Program pozwoli Ci przygotować się do ćwiczeń eliminując błędy w prawidłowej technice, odtwarząjąc prawidłowe wzorce pracy mięśni zwiększysz efekty swojej pracy.

Ocena wyjściowej aktywności fizycznej pomoże Ci ustalić (opcjonalnie) poziom trudności Twoich treningów. Tabele poniżej zawierają szczegółowy plan treningowy.

Wyjściową aktywność w ciągu całego dnia oceniamy w bardzo prosty sposób:

Poziom aktywności bardzo niski : siedzący tryb życia (np.praca siedząca od 6 - 8 godzin) brak ruchu w życiu codziennym  (poruszamy się głównie samochodem itp)

Poziom atywności niski : siedzący tryb życia (np.praca siedząca od 4 - 6 godzin ) umiarkowany ruch w życiu codziennym, (głównie poruszamy się samochodem, czasami spacerujemy)

Poziom aktywności średni : dużą cześć dnia pozostajemy w ruchu (spacerujemy, jeździmy na rowerze, uprawiamy fitness)

Poziom aktywności wysoki : dużą cześć dnia pozostajemy w ruchu ponadto jesteśmy zawodowo związani ze sportem ( trenujemy koszykówkę, siatkówkę, fitness, taniec itp. )

aktywnośćdługośćczęstotliwość
Bardzo niska 1 miesiąc 2 razy w tygodniu
Niska 1,5 miesiąca 2 razy w tygodniu
Średnia 1,5 miesiąca 2-3 razy w tygodniu
Wysoka 1,5 miesąca 2-3 razy w tygodniu
aktywnośćdługośćczęstotliwość
Bardzo niska 1,5 miesiąca 2 do 3 razy w tygodniu
Niska 1,5 miesiąca 2 do 3 razy w tygodniu
Średnia 1 miesiąc 3 razy w tygodniu
Wysoka 3 tygodnie 3 razy w tygodniu
aktywnośćdługośćczęstotliwość
Bardzo niska 1,5 miesiąca 2-3 razy w tygodniu
Niska 1 - 1,5 miesiąca 2-3 razy w tygodniu
Średnia 1 miesiąc 3 razy w tygodniu
Wysoka 1 miesiąc 3 razy w tygodniu
aktywnośćdługośćczęstotliwość
Bardzo niska 1-1,5 miesiąca 2-3 razy w tygodniu*
Niska 1,5 miesiąca 2-3 razy w tygodniu*
Średnia 1 miesiąc 3 razy w tygodniu*
Wysoka 1 miesiąc 3 razy w tygodniu*
*Przejdz do poziomu podstawowego. Wybierz program 4
Pilates
Po ciąży
ZESTAWY 1 2 3 4


Pozostałe Zestawy Pilates Core PRO®