Zdrowy Kręgosłup - Studio Zdrowego Treningu w Warszawie

Dodaj do ulubionych

Trening Zdrowy kręgosłup ma na celu przywrócenie zdrowia Twoim plecom. Zajęcia prowadzimy w Warszawie (Śródmieście) w Studio Zdrowego Treningu Anny Ścisłowskiej.  Ćwiczenia opierają się na odtworzeniu stabilizacji i stabilizacji kręgosłupa, przywracając równowagę w całym ciele. Nie możemy mieć zdrowego kręgosłupa kiedy ćwiczymy jedne mięśnie nie dbając o pozostałe tworząc kolejne dysfunkcje to prosta droga do niepełnosprawności.  Przed podjęciem ćwiczeń nasz nauczyciel przeprowadzi szczegółowy wywiad tak aby wiedzieć w jakim tempie wprowadzać kolejne elementy tylko wtedy trening przyniesie najlepsze i najszybsze efekty, Co istotne zadbasz nie tylko o swój kręgosłup, mięśnie dna miednicy, mięsień poprzeczny brzucha… ale bardzo dobrze wymodelujesz mięśnie na których nam chyba najbardziej zależy: brzuch, pośladki, ramiona, uda:)

Czemu powinieneś wybrać właśnie nasze Studio Zdrowego Treningu?

Zajęcia poprowadzi jeden z najlepszych specjalistów w Polsce do których należy bez wątpienia mgr Anna Ścisłowska

Tworzymy dla Państwa magiczne miejsce z daleka od zgiełku i medialnego szumu w samym sercu Warszawy.

6 osobowe grupy zamknięte zapisy przyjmujemy do 15 sierpnia po tym terminie nie przyjmujemy nowych osób.
Stawiamy na wysoki poziom zajęć i wymagania naszych klientów. Tylko trening w małej zamkniętej grupie pozwala nam na spersonalizowanie treningu.

 Tel: 796 207 748    Mail: pilateseci@gmail.com

Już teraz zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne które zaczynamy od 1 września.
Koszt 8 sesji/ms czas 1,5 godziny wynosi 490 zł

 Przy rezerwacji do 30 czerwca 360 zł m/s 

 

Jeśli chcemy mieć zdrowy kręgosłup….

Czy wiesz że aż 84 proc. polaków przyznaje się do bólu kręgosłupa? Co gorsza siedmiu na dziesięciu Polaków uskarża się na przewlekły nawracający ból. Niestety tylko połowa decyduje się na leczenie reszta próbuje znaleźć treningi które pomogą lub samodzielnie szuka jakiś ćwiczeń dobrych na kręgosłup w internecie.

Powinniśmy wiedzieć że zmiany jaki zachodzą w naszym kręgosłupie, postępują i nie naprawią się same. Im dłużej próbujemy walczyć z bólem  tym bardziej skomplikowane leczenie nas czeka, a nie podjęcie odpowiednich działań może prowadzić do niebezpiecznych konsekwencji – nawet do niedowładu. Bardzo ważne jest aby treningi które wybieramy z pośród nazywanych  Zdrowy Kręgosłup były naprawdę zdrowe 

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie STUDIO ZDROWEGO TRENINGU Anny Ścisłowskiej

Serdecznie Zapraszamy

Poniżej umieściliśmy jedną z opinii absolwenta szkoły którą prowadzi Pani Anna Ścisłowska

Trener Personalny – Jarosław Dankowski ŚWIETNE szkolenie, NIEZBĘDNY PUNKT WARSZTATU dla wszystkich osób pracujących z ludźmi, w szczególności w obszarze nieprawidłowości postularnych i dysbalansu mięśniowego i co najważniejsze PROBLEMÓW w okolicach KRĘGOSŁUPA. Koncept p. Anny Ścisłowskiej opiera się na pracy u podstaw, której celem jest przywrócenie właściwego torowania sygnałów nerwowych do szeroko rozumianego aparatu ruchu przy jednoczesnym balansie między systemami mięśni lokalnych i globalnych – nawet nie mamy pojęcia jak mamy zaburzony timing wielu czynności ruchowych, co możemy poznać podczas tego szkolenia  Jest to niezwykle cenna i pomijana przez wielu instruktorów i trenerów sprawa w dobie nałogów XXI wieku jakimi są siedzenie i pozycja „na smartfona”  (okrągłe, zgarbione plecy i broda wysunięta do przodu).
SZKOLENIE poza zderzeniem z czystą i wręcz brutalną prawdą dotyczącą prawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu DAJE gotową, PEŁNĄ METODOLOGIĘ PRACY z Klientem opracowaną do szczegółów typu przekaz słowny podczas wykonywania ćwiczeń – ograniczony do maksymalnie skutecznego minimum i okraszony cennymi wizualizacjami pozwalającymi Klientowi zwiększyć świadomość ciała – mega, niepowtarzalna sprawa, do której samemu dochodzi się latami.
Moja osobista konkluzja jest taka, iż koncept p.Anny jest niezbędnym, pomijanym obecnie elementem, pracy z Klientem pozwalającym na ominięcie skrajności między zerową aktywnością związana z trybem pracy w ciągu dnia, a modnym ostatnio ekstremalnym obciążeniem typu crossfit – takie skrajności to najprostsza droga do kalectwa, w szczególności przy braku podbudowy związanej z właściwą współpracą układu nerwowego z aparatem ruchu. POLECAM !!! 

 

Body Balanced Pilates School Jak pięknie podsumował kiedyś pewną sytuację jeden z moich absolwentów ” Pani Aniu każdy dostaje to na co jest gotów” cieszę się że Pan był gotów na 100%  a tu dodam coś od siebie „Wiedza ukazana z szerszej perspektywy często nie jest modna a staje się niewygodna” Bardzo dziękuję za udział w szkoleniu. Pozdrawiam Ciepło Anna Ścisłowska

 

Jarosław Dankowski Body Balanced Pilates School To uniwersalna prawda, z całej rzeki możemy wziąć tyle wody ile zmieści nasze wiadro 
„Przede wszystkim nie szkodzić” to powinno być mottem wszystkich parających się pracą z człowiekiem, w szczególności mając bezpośredni wpływ na jego zdrowie – funkcja trenera, instruktora sportu.
Dziękuję za inspirujący czas, cierpliwość, miły klimat, szczere i dobre słowo  pomimo brutalnej prawdy płynącej z tego szkolenia, która dla niejednej osoby może być wywróceniem dotychczasowego świata z efektem negacji i wyparcia, choć to optymistyczne reakcje stanowiące pierwsze kroki do zrozumienia i świadomości …
Życzę wytrwałości i sukcesów ! Pani koncepcja powinna wejść na stałe w kanony światowego fitness jako fundament pracy sportowej z ludźmi.

 

Autor: Stylnazdrowie.pl

Redakcja poleca
comments powered by Disqus

Powrót ↑